Очищення влади

Розпорядження сільського голови від 20.09.2016 року № 17 "Про початок проведення в Пантазіївській сільській раді перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", головного спеціаліста-бухгалтера сільської ради Смуглій Н.М.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", спеціаліста-землевпорядника сільської ради Ігнатьєвої Л.І.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", спеціаліста-бухгалтера сільської ради Дегтеренко О.М.

Копія декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік головного спеціаліста-бухгалтера сільської ради Смуглій Н.М.

Копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста-землевпорядника сільської ради Ігнатьєвої Л.І.

Копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста-бухгалтера сільської ради Дегтеренко О.М.

Інфориація про завершення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо головного спеціаліста-бухгалтера Пантазіївської сільської ради Смуглій Н.М.

Інформація про завершення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо спеціаліста-землевпорядника  сільської ради Ігнатьєвої Л.І.

Інформація про завершення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо спеціаліста-бухгалтера сільської ради Дегтеренко О.М.