Регуляторна діяльність

14.11.2016р.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Пантазіївської сільської ради на 2017 рік

06.03.2017р.

Внесення змін по плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Пантазіївської сільської ради на 2017 рік

28.04.2017р.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань Пантазіївська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень сільської ради «Про розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік», «Про затвердження ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам на 2018 рік» та «Про встановлення єдиного податку на території Пантазіївської сільської ради на 2018 рік».

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Пантазіївської сільської ради:  pantaziivkarada.org.ua та на інформаційному стенді в адмінприміщенні сільської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу (з 03 травня по 31 травня 2017 року).

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: 27451, Кіровоградська область Знам’янський район район с. Пантазіївка  вул. Центральна, б/н, Пантазіївська сільська рада  сільська рада.

Проект рішення "Про розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік"

Проект рішення "Про затвердження ставок  земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам на 2018 рік"

Проект рішення "Про встановлення ставок єдиного податку на території Пантазіївської сільської ради на 2018 рік"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сільської ради "Про розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік"